Tanie Buty Vans
Waluty:
Poland
  Zaloguj się  |   Utwórz konto   |   the shopping cart0 items
Darmowa wysyłka powyżej PLN500

Kategorie

Nowości  [więcej]

Damskie - Vans Slide-On KZ28016
Damskie - Vans Slide-On KZ28016
PLN165.54  PLN91.55- 45 %
Damskie - Vans Slide-On UZ58863
Damskie - Vans Slide-On UZ58863
PLN165.54  PLN91.55- 45 %
Damskie - Vans Slide-On OP75387
Damskie - Vans Slide-On OP75387
PLN165.54  PLN91.55- 45 %
Str. główna ::  Polityka prywatności

Polityka prywatności

Informacje na temat ochrony prywatności
Niniejsza Polityka prywatności wyjaśnia ogólnie, w jaki sposób chronimy prywatność Twoich danych osobowych. Dotyczy to wszelkich danych osobowych, które nam przekazujesz, rejestrując się u nas.

Jakie informacje gromadzimy?

Rodzaje danych osobowych, które zbieramy od Ciebie, będą zależeć od okoliczności związanych z pobieraniem i rodzaju usług, które nam zlecisz. Na przykład, jeśli chcesz kupić produkt z tej strony, możemy zbierać dane, takie jak imię i nazwisko, adres e-mail, adres wysyłki, adres rozliczeniowy i inne informacje związane z zakupem.

Ponieważ zgodnie z prawem wymagane jest uzyskanie zgody na zbieranie "informacji poufnych", przyjmujemy, że wyrazili Państwo zgodę na zbieranie wszystkich informacji, które nam przekazaliśmy do wykorzystania zgodnie z niniejszymi Zasadami, o ile nam nie powiecie Inaczej.

Jak zbieramy informacje

Możemy gromadzić dane osobowe o Tobie, odwiedzając naszą stronę internetową, kontaktując się z nami za pośrednictwem naszej strony internetowej lub kontaktując się z nami osobiście. Nie będziemy zbierać żadnych danych osobowych bez Twojej zgody. Uważamy, że twoja zgoda jest udzielana po wypełnieniu pól niezbędnych do ułatwienia transakcji za pośrednictwem tej strony internetowej.

Jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe

Zwykle gromadzimy Twoje dane osobowe w następujących celach:
1. Aby ułatwić dostęp do naszej strony internetowej, produktów i usług
2. Aby dostarczyć produkty, które zamówiłeś u nas
3. Aby zapewnić ci informacje na temat naszych produktów i usług
4. Aby zasięgnąć opinii na temat naszych produktów, usług, marketingu i strony internetowej.

Niektóre z gromadzonych przez nas danych osobowych są niezbędne, abyśmy mogli dokładnie określić, kto korzysta z usługi. Inne typy danych osobowych, które zbieramy, pomagają nam opracować profil tego, kto korzysta z naszych usług i jakie są ich zainteresowania. Pomaga nam to oferować produkty dostosowane do potrzeb użytkowników tej witryny.

Ujawnianie danych osobowych stronom trzecim

Możemy ujawnić Twoje dane osobowe stronom trzecim w celu, dla którego zostały zgromadzone lub w celach pokrewnych, na przykład w celu dokonania transakcji w Twoim imieniu lub dostarczenia zakupionego produktu. Angażujemy kontrahentów zewnętrznych do świadczenia usług, które obejmują wykonawcę przetwarzającego dane osobowe, które posiadamy. Na przykład obecnie angażujemy zewnętrznych wykonawców w:

1. Dostarcz produkty zakupione na tej stronie
2. Zapewnienie usług elektronicznego transferu środków, przetwarzania rachunku karty kredytowej i powiązanych usług

Bezpieczeństwo Twoich danych osobowych

Będziemy bezpiecznie przechowywać twoje dane osobowe, a my nie będziemy ich wymieniać, wynajmować ani sprzedawać. Podejmiemy wszelkie uzasadnione kroki, aby zabezpieczyć wszelkie informacje, które posiadamy o Tobie. Dane osobowe mogą być przechowywane zarówno elektronicznie w naszym systemie komputerowym. Zapory ogniowe, hasła, oprogramowanie antywirusowe i filtry adresów e-mail działają w celu ochrony wszystkich naszych informacji elektronicznych.

Zmiany w niniejszym oświadczeniu o prywatności

Możemy zmienić niniejszą Politykę prywatności, gdy nasze wymagania biznesowe lub przepisy ulegną zmianie. Wszelkie zmiany w niniejszej Polityce prywatności będą aktualizowane w naszej witrynie, dlatego należy okresowo odwiedzać tę stronę, aby upewnić się, że posiadasz najnowszą politykę prywatności.

Rozwiązywanie twoich problemów

Jeśli masz pytania dotyczące sposobu zbierania lub wykorzystywania Twoich danych osobowych, skontaktuj się z nami. Odpowiemy na Twoje zapytanie lub skargę tak szybko, jak to będzie możliwe.